Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Обувки Speedcross 3 Forces Salomon

Број на Артикл: L37348300

Регуларна цена: ден 8.100,00

Специјална цена: ден 6.290,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Иконските SpeedCross Trail обувки за трчање на Salomon се одликуваат со лесен и прецизен облик, со агресивен контакт во сите услови. Идеални за тренинг и брз напад во кал, влажни и снежни услови. Перничињата и анатомски дизајнираната влошка од EVA пена ги прават комотни за носење, додека системот Sensifit обезбедува прецизно лежење на ногата и осет на подлогата. Тука е Quicklace системот за брзо врзување, а сите користени материјали се нерефлектирачки.

 

  • Тежина: 310 g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти