Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ОБУВКИ SHOES QUEST 4D GTX FORCES 2 Salomon

Број на Артикл: L40943
ден 12.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Ако ви треба совршена тактичка обувка, облечете ги 4D GTX Forces 2. Salomon има врвна супериорна флексибилност и цврстина. Лесен и удобен дизајн, но и издржливост и цврстина. Штитат од прскање со вода и кал додека одите.

  • Комбинација од мрежа за заштита од ѓубре и кожа
  • Нерефлективни материјали
  • Гумен дел кај палецот и петицата
  • Амортизирачка пена кај петицата
  • Поставен јазик
  • Ѓон кој не остава траги Contagrip
  • 4D напредна Chassis™ технологија за агилност на планински терени

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти