Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ОБУВКИ BLACK EAGLE ADVENTURE 2.0 GTX LOW/BLACK-BLUE Haix

Број на Артикл: 330023

Регуларна цена: ден 9.250,00

Специјална цена: ден 5.800,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Надворешен материјал
Комбинација на микрофибер/текстил 

Постава
3-слојна GORE-TEX постава, водоотпорна и многу дишлива. Отпорна на триење и комфорна при сите климатски услови.

Влошка
Влошка која впива во внатрешноста со подобрени амортизирачки и антибактериски својства. Екстремно издржлив полиестерски материјал со полиуретанска пена што овозможува пропуст на воздух. Може да се пери во машина за перење до 30oC. 

Специјален ѓон наменет за трчање
Отпорен на лизгање и трошење, создаден од посебно соединение за подолг живот. Отпорен на нафта, бензин, топлина и студ. Не оостава траги и самочистечки. Одличен зафат на секаква површина.

Среден ѓон

Еластичен двослоен полиуретански среден ѓон, лесен, особено дизајниран за ублажување на удари.  Зона за стабилизација за оптимална распределба на притисокот особено при движење на нерамни терени.

Стабилизатор
Го стабилизира средниот дел од стапалото.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти