Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ VENECIA* Boker

Број на Артикл: 02MU002
ден 4.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Muela Venecia е уметнички украсен ловечки нож со класичен изглед. Копчето и футролата се никелирани и украсени со фини орнаменти. Сечилото е направено од нерѓосувачки I-42 хромиран челик. Темното пака дрво се користи како рачка за материјалот. Се испорачува со практична кожна футрола.

  • Вкупна должина: 301 mm
  • Должина на острицата: 173 mm
  • Дебелина на острицата: 4.5 mm
  • Тежина: 354 gr
  • Материјал на острицата: I-42
  • Материјал на рачката: пака дрво

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти