Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ MAGNUM DC Boker

Број на Артикл: 01MB739DAM
ден 5.390,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

DC  обединува два софистицирани материјали во еден нож, како и класични и модерни елементи. Вистинската челична острица од Дамаск направена од 71 слоја на челик во е погоден за секојдневна употреба. Со механизам за заклучување .

  • Вкупна должина: 138 mm
  • Должина на острицата: 58 mm
  • Дебелина на острицата: 2.0 mm
  • Тежина: 65 gr
  • Материјал на острицата: Дамаск
  • Материјал на рачката: јаглеродни влакна

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти