Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ SEAL PUP* Boker

Број на Артикл: 02SGM370
ден 4.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Компактно издание на легендарниот SEAL нож со карактеристична форма на сечилото. Изработен од AUS6 нерѓосувачки челик, делумно назабен. SEAL PUP е идеален придружник на отворено, но исто така, и за подводни авантури. Обвивката има мал предниот џеб, на пр. за мулти-алатка (не е вклучена). Со дупка за јаже. 

  • Вкупна должина: 229 mm
  • Должина на острицата: 121 mm
  • Дебелина на острицата: 4.0 mm
  • Тежина: 153 gr
  • Материјал на острицата: AUS-6
  • Материјал на рачката: Kraton

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти