Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ MEMENTO MORI Boker

Број на Артикл: 01MB078
ден 1.290,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Орнаментите  на Magnum Memento Mori потсеќаат на средновековната традиција на потсетување на минливоста на животот. Острицата која се отвара со федер и металната рачка со длабоки резови од двете страни, на некој начин, прават поезија од челик.  

  • Вкупна должина: 220 mm
  • Должина на острицата: 95 mm
  • Дебелина на острицата: 2.8 mm
  • Тежина: 161 gr
  • Матееријал на острицата: 440A
  • Материјал на рачката: нерѓосувачки челик

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти