Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ IRONWORKER Boker

Број на Артикл: 01SC124
ден 1.690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Тежок и цврст нож за тешка секојдневна работа. И острицата од 440 не'рѓосувачки челик и стабилната рачка добиваат дискретен сјај од титаниумскиот слој. Рачката од G10 е извонредно обликувана и гарантира голема контрола над ножот. Механизмот на заклучување сигурно го зацврстува сечилото кога е во употреба. Вклучува клип и отвор за јаже.

  • Вкупна должина: 195 mm
  • Должина на острицата: 88 mm
  • Дебелина на острицата: 2.7 mm
  • Тежина: 150 gr
  • Материјал на острицата: 440A
  • Материјал на рачката: G10

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти