Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ HOCHMEISTER Boker

Број на Артикл: 01MB080
ден 1.390,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Magnum Hochmeister е посветен на историјата на витешки редови. Поголемиот дел 440A острица беше инспирирана од обликот на средновековните европски мечеви и ножеви. На металната рачка има слики од епохата на крстоносците. Безбеден за носење во џеб.

  • Вкупна должина: 215 mm
  • Должина на острицата: 88 mm
  • Дебелина на острицата: 2.2 mm
  • Тежина: 182 gr
  • Материјал на острицата: 440A
  • Материјал на рачката: метал

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти