Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ GOLF TANGO* Boker

Број на Артикл: 02SC647
ден 2.090,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Ако има такво нешто како СОВРШЕН дневен нож, тогаш тоа е Golf Tango. Има песочна облога која штити од корозија. Неговата конструкција му дава на ножот неверојатна сила без никаква бруталност. Перфорациите во рачката го одржуваат балансот. Се испорачува со зелена обвивка и адаптер за појас.

  • Вкупна должина: 200 mm
  • Должина на острицата: 105 mm
  • Дебелина на острицата: 5.3 mm
  • Тежина: 225 gr
  • Материјал на острицата: 440А
  • Материјал на рачката: G10

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти