Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ USMC FALLOUT FOLDER Boker

Број на Артикл: 01UC223
ден 1.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Серијата USMC Fallout Pocket Knife беше официјално лиценцирана од страна на Маринскиот корпус на САД. Највпечатливи особини се робустното сечило од нерѓосувачки челик 3Cr13 со фини, трибојни G10 жлебови за безбеден зафат. 

  • Вкупна должина:176 mm
  • Должина на острицата: 73 mm
  • Дебелина на острицата: 3.0 mm
  • Тежина: 100 gr
  • Материјал на острицата: 3Cr13
  • Материјал на рачката: G10

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти