Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ CAMO COMPANION Boker

Број на Артикл: 01LG097
ден 1.390,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Изненадувачки лесен нож, особено во однос на неговите димензии! Челичната острица од 440А се отвора со флипер и има привлечна двобојна завршница. Заклучувањето обезбедува сигурност при работа. Рачката има пластични делови со невообичаен камо-шема. Вклучува јаже, дупка за јаже и клип.

  • Вкупна должина: 218 mm
  • Должина на острицата: 95 mm
  • Дебелина на острицата: 2.7 mm
  • Тежина: 122 gr
  • Материјал на острицата: 440A
  • Материјал на рачката: пластика

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти