Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Hades Rescue Boker

Број на Артикл: 01LG293
ден 1.490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Нож со посебно дизајнирана рачка со зелени черепи и црвени очи. Острицата е изработена од нерѓосувачки челик 440 обложен со титаниум и осигуран со механизам за заклучување. Најважна карактеристика му е можноста да крши стакло од било која дебелина

  • Должина на острица: 8,5 cm
  • Дебелина на острица: 2,8 mm
  • Вкупна должина: 21,5 cm
  • Тежина: 155,0 g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти