Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Elite Force Knife EF 708* Umarex

Број на Артикл: 5.0952
ден 1.490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Интегрален нож во стилот на EF707. Острицата е посебно обработена по целата должина. Со посебна дебелина од 3,2 мм има два радиуси на закривеност што му овозможува поголема цврстина. 

  • Тежина: 220 g
  • Материјал на рачка: G10
  • Должина: 95 mm 
  • Вкупна должина: 212 mm
  • Материјал на острица: 440А нерѓосувачки челик

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти