Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Elite Force Knife EF 126 Umarex

Број на Артикл: 5.0926
ден 690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Симетријата во селичото и неговата рачка го прават овој нож да се разликува од сите други. Во алуминиумската рачка седи црно пескарено сечило од 440C челик со механизам за отворање.

  • Целосна должина: 23,0 cm 
  • Должина на сечилото: 10,2 cm 
  • Тежина: 109 g  
  • Материјал на сечилото: 440C 
  • Материјал на рачката: Алуминиум

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти