Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Damascus Duke Boker

Број на Артикл: 01MB946DAM
ден 2.490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Овој ексклузивен и практичен нож секогаш ги импресионира љубителите на ножеви! Острица Damascus направена од 37 слоеви и гравирана со шари карактеристични за Damascus уште повеќе ја зголемува неговата вредност. Дршката е посебно дизајнирана за да обезбеди цврст и стабилен стисок. Вкупна должина е 14,5 cm додека должината на острицата 6,2 cm

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти