Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Classic Dagger* Boker

Број на Артикл: 02LG141
ден 2.690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Оваа прекрасна кама е леснa на очите, не само за љубителите на ножеви. Едноставноста, јасните линии и симетријата на ножот го подигнува на следно ниво. Острицата 440A има фин пресек од двете страни, додека во центарот е скоро двојно подебела. Рачката е направена од пресувани кожни прстени кои се прецизно поставен помеѓу поврзувањето и капата на рачката направена од нерѓосувачки челик. Ножот, исто така, располага со кожа обвивка која се затвора со копче.

  • Должина на острица: 21,0 cm
  • Вкупна должина: 33,4 cm
  • Дебелина на острица: 4,6 mm
  • Тежина: 247,0 g

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти