Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

НОЖ BLACK G10 COMBAT KNIFE WITH NYLON SHEATH* Mil-Tec

Број на Артикл: 15362700
ден 1.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

  • Вкупна должина: 295 mm
  • Должина на острицата: 150 mm
  • Тежина: 400 gr
  • Материјал на острицата: 3CR13 челик
  • Материјал на рачката: G10 зајакната пластика со стаклени влакна
  • Футрола: 100% најлон
  • Црна танто острица
  • Делумно назабена
  • Ергомонска рачка со отвор за јаже
  • Футролата може да се носи на појас

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти