Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Очила Sunglasses Respect Black Vega Holster

Број на Артикл: VEW/03/N
ден 1.210,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Очилата Respect се наменети за спорт и професионални цели. Се одликуваат со цврста рамка од полимер и квалитетни, издржливи леќи од поликарбонат во сива боја. Целосно ги исполнуваат стандардите ANSI Z87.1 и EN166. Доаѓаат во комплет со неопренска врвка за на врат и обвивка од микрофибер.

  • Материјал на рамка: Полимер
  • Материјал на леќи: Поликарбонат
  • Боја: Црна
  • Стандардни: ANSI Z87.1 и EN166

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти