Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Очила Еyewear Tempest Vega Holster

Број на Артикл: VEW/02/N
ден 2.290,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Повеќе наменски Tempest наоќари создадени за воените сили и спроведувачите на законот. Целосно ги исполнуваат стандардите ANSI Z87.1+ и EN166. Имаат рамка од полимер со две опции за носење: со стандардни рачки или еластичен ластик за околу главата. Тука е и деллива рамка со пена за заштита од ветер, прашина или песок, како и поликарбонатни леќи со дебелина од 2mm.

  • Материјал на рамка: Полимер
  • Материјал на леќи: Поликарбонат
  • Бои на леќи: бели, сиви и пустински-Coyote (вклучени)
  • Боја на рамка: Црна

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти