Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Мултифункционална алатка Multitool T1 Umarex

Број на Артикл: 5.0601
ден 590,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Оваа алатка овозможува користење на дури 14 различни функции и секогаш на дофат ќе имате штрафцигер, клешти или пак отварач на шишиња. Дополнително алатката има и сечило кое за да се отвори потребно е напор со двете раце, што гарантира сигурност при користење на алатката со нејзините други намени.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти