Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА АЛАТКА BLACK MULTI TOOL LARGE Mil-Tec

Број на Артикл: 15406102
ден 1.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Компактна мулти-алатка со јаже. Сите алатки може да се извлечат со една рака. Механизам за заклучување за безбедна и прецизна работа.

Алатки: 2Cr13 челик
Дршка: 100% TPE
Должина отворен: 17 cm
Должина затворен: 11 cm
Димензии спакувана: 11 x 4,5 x 2,5 cm
Тежина: 308 g

  1. нож
  2. клуч
  3. отворач за конзерви
  4. линеар
  5. пила за сечење
  6. отворач за шишиња
  7. турпија
  8. клешта
  9. штрафцигер

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти