Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Мрежа за Заштита од Комарци Mosquito Midge Micro Head Net Highlander

Број на Артикл: MID001
ден 390,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Микромрежата за глава против комарци на Highlander е направена од ултра фина и компактна мрежа која лесно се поставува и не смета при било која активност. Има еластична врвка околу вратот што дополнително ја зголемува заштитата од комарци и разни штетници. Неопходна ако сте изложени на инсекти во било кој период и било колку време. Може да се постави над било која капа. Одобрена е од НАТО и е идеален додаток на опремата за активности на отворено особено кога ви е потребна екстра заштита.

  • Ултра фина мрежа од полиестер
  • Тежина: 0.06 kg
  • Димензии: Една големина

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти