Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МОДУЛАРНА ТОРБИЧКА SELECT CARRY PISTOL POUCH 5.11

Број на Артикл: 58604
ден 2.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Од улица до скриени операции, Select Carry Pistol Pouch дава начин да скриете и носите пиштол без никаква неудобност. Изгледа и се вклопува како модулара торбичка, но внатре може да чувате шаржер и пиштол со стандардна големина. Кога ви треба брз пристап до оружјето, лента за влечење брзо ја орвара преградата за оружје, дозволувајќи брзо и ефикасно повлекување.

Карактеристики:

  • Собира стандарден пиштол
  • Внатрешни слотови за шаржери
  • Цврст 1050 den најлон
  • Целосно прилагодлив каиш кој се отвора до 170 см
  • Отстранливи подлошки за каиш

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти