Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МОДУЛАРНА ТОРБИЧКА MOLLE POUCH TACTICAL Brandit

Број на Артикл: 8046
ден 690,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

  • Внатрешност: 100% полиестер обложен со хлорофибер
  • Постава: 100% полиестер
  • Мрежеста постава: 100% полиестер
  • Еластична лента: 80% полиестер, 20% еластин
Димензии: 20 cm x 13 cm x 8 cm

Тежина: 140 грама

  • цврст 600DEN материјал
  • јамки за Molle-систем
  • може да се користи и на обичен ремен
  • 2 мрежести џебови
  • внатрешни еластични ленти
  • идеална за работа, слободно време или спортување

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти