Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МОДУЛАРНА ТОРБИЧКА MOLLE BELT OFFICE Mil-Tec

Број на Артикл: 134890
ден 690,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

100% полиестер
Постава: EVA пена
Транспарентен дел: 100% поливинилхлорид

- Надворешен џеб од крупна мрежа со кука и затворање на јамка
- Molle-loop-систем
- Голема кука и дел за прицврстување на печеви
- внатрешна еластична лента за пенкала
- 3 внатрешни во џебовите
- прилагодлива транспарентана преграда за чување на документи за идентификација
- јаже со мал пластичен карабинер
- лента со мал пластичен карабинер
- задниот дел од торбичка е поставен

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти