Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МОДУЛАРНА ТОРБИЧКА FLASH LITE CASE POLICE Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7543.040
ден 490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Модуларна торбичка која се прицврстува на појас за носење на светилка. Погодни за светилки до 144 mm во дијаметар со должина / дијаметар на глава од околу 44-45 mm / висина на главата околу 45 mm. 

  • Димензии: 14 x 5 x 2 cm
  • Материјал: CORDURA® 700 den
  • Тежина: 30 g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти