Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МЕЧ BLACKOUT COMBAT TANTO SWORD BLACK* Boker

Број на Артикл: 05UC001
ден 3.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Овој меч има црно обложена острица направена од AUS-6, со малку назабен раб што дава дополнителна корисност. Жлебот ја намалува тежината и ја зголемува цврстината, а гумената рачка обезбедува извонредна удобност и стабилност и извонредна ергономија. Вклучува футрола.

  • Вкупна должина: 69,9 cm
  • Должина на острицата: 50,1 cm 
  • Дебелина на острицата: 4 mm 
  • Тежина:  598 g 
  • Материјал на острицата: AUS-6
  • Материјал на рачка: гума
  • Боја: црна

Напомена: производот може да се купи исклучиво во продавницата поради тоа што мора да се потпише потврда за купување на ладно оружје од D3 категорија!

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти