Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МАИЦА НА КРАТКИ РАКАВИ MAXFORT TRAINING TOP Condor

Број на Артикл: 101076
ден 890,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Condor Maxfort Training Top е направена да ве поддржува кога ги испитувате вашите граници. Специјалниот материјал од полиестер кој апсорбира влага, одбива непријатни мириси и е анти-микробиолошки, ви овозможува максимални перформанси и комоција. Лесната структура на маицата ја регулира топлината на телото, одржувајќи ја свежината додека се концентрирате на вашите вежби.
  • Ребреста јака за подобра вентилација
  • Дишлив материјал од полиестер
  • Одбива влага
  • Анти-миризливa
  • Анти-микробиолошки

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти