Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Dagger Knife Doublette Boker

Број на Артикл: 02GL011
ден 1.690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Овој нож може да биде носен на вашиот појас хоризонтално. 10 cm долгото сечило направено од 420 челик, кое e наострено од двете страни и има парцијално сецирање безбедно лежи во најлонската футрола. Рачката од Kraton овозможува одлично ракување.


  • Целосна должина : 18.0 см
  • Должина на сечилото : 10.0 см
  • Тежина: 148 g
  • Сечило : 420
  • Рачка : Kraton

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти