Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ракавици M-Pact Mechanix Wear

Број на Артикл: MPT
ден 2.160,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Погледни го видеото на YouTube Корисна Информација Веб-страница на производителот

Моделот M-Pact обезбедува заштита со помош на термално-пластична гума која ги штити вашите прсти и дланки од удари и модринки. Внатрешната страна на зглобот е изработена од PORON® XRD® за дополнителна заштита на дланката. Уникатниот дизајн на Impact Guard™ ви дозволува поголема контрола со показалецот на окинувачот.

Моделот M-Pact е дизајниран за потребите на американската армија и во Multicam камуфлажна шара со цел да се користи на различни терени и во различни услови.


  • Големини: S-XXL
  • Материјал 1: Синтетична кожа
  • Материјал 2: PORON® XRD® 
  • Материјал 3: Impact Guard™
  • Материјал 4: TrekDry®

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе