Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Лента за рака Action Armband Medium Nite Ize

Број на Артикл: NIPB/08/01

Регуларна цена: ден 1.630,00

Специјална цена: ден 489,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Искористете го потенцијалот на тренинг апликациите од вашиот смартфон со лентата Nite Ize Action! Оваа издржлива и мазна лента го чува вашиот телефон безбеден додека планинарите, трчате или кревате тегови. Само лизнете го телефонот во главниот џеб, повлечете ја водоотпорната покривка од микрофибер низ лесната метална јамка, наместете ја лентата околу вашата надлактица, и подготвени сте!

 

  • Лесно прилагодлива на обем на рака од 26.67 - 40.64 cm
  • Одговара на iPhone 3G/3Gs, 4/4S/ iPod touch, и многу други смартфони и mp3 плеери
  • Вклуува: S-Biner Key Clip и еден Curvyman Cord Supervisor
  • Транспарентниот главн џеб дозволува целосен пристап до вашата направа низ TPU материјалот
  • Безбедниот заден џеб собира картици и готовина
  • Пасивно рефлективиот материјал ви помага да останете видиви и на слаба светлина

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти