Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

КРАТКИ ПАНТАЛОНИ ABR PRO SHORT 5.11

Број на Артикл: 73349
ден 3.790,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Шорцевите ABR Pro Pants се неверојатно издржливи, растегливи FlexLite™ ripsop материјал и идеални за тактичка употреба. ABR 11" Pro Short има двојно зајакната задница, џебови зајакнати со најлон 6 и D-прстен со лого на 5.11 на предниот дел од појасот,

  • 71% полиестер, 29% памук, FlexLite™ ripstop, 5.4-oz, Teflon™
  • Водоотпорна тефлон завршница која штити и од флеки
  • зајакната задница
  • џеб за нож на десната нога
  • карго џебови
  • зајакнати шевови
  • 9 џебови
  • везено лого на 5.11 на долниот дел од десниот карго џеб
 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе