Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Кошула на долги ракави US Hemd Surplus

Број на Артикл: 06-3584

Регуларна цена: ден 1.350,00

Специјална цена: ден 540,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Оваа квалитетна и комотна кошула на долги ракави располага со копчиња за закопчување, два џебови на градите со покривки и копчиња и еполети на рамената. Идеална за секојдневно користење, аирсофт и пеинтбол ентузијасти или лов и риболов.

 

  • Прави линии и комотен крој
  • Материјал: 65% Полиестер, 35% Памук
  • КОШУЛИТЕ СЕ НА 60% ПОПУСТ И СЕ ДОСТАПНИ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти