Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Кошула на долги ракави Stryke Shirt 5.11

Број на Артикл: 72399-XXX
ден 4.690,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Изработени од истиот ексклузивен 4,84 мл. Flex-tac растеглив материјал како и популарните 5.11 Stryke пантолани, овие кошули се синоним за нов стандард на тактички кошули ширум светот. Нудат највисок степен на издржливост, удобност и мобилност, при што професионалниот изглед е посебно нагласен. Лесни за одржување, третирани со посебна технологија која штити од флеки од земја и дожд. Џебовите за пенкала на левиот ракав овозможува лесен пристап и чување не само на прибор за пишување туку и документи заштитени со преклоп.

  • 5.11®’s патентирани џебови за документи и преден џеб
  • DWR заштитен премаз кој одбива лесен дожд
  • Џеб за пенкала на левиот ракав и можност за регулирање на должината на ракавите

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти