Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Јакна King George Surplus

Број на Артикл: 20-3515

Регуларна цена: ден 2.100,00

Специјална цена: ден 1.590,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Сакате јакна со визија и карактер? Што ќе кажете за јакна, со дизајн инспириран од Обединетото Кралство? Тоа е јакната King George. Јакната е лесна и удобна, изработена од комбинација од полиестер и памук. Лесната постава е изработена од полиестер.


  • Материјал : Полиестер/Памук
  • Тежина : 0.650 кг.
  • Големини : S до XXL 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти