Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

КАРАБИНЕР SLIDELOCK STEEL Nite Ize

Број на Артикл: LSB
ден 170,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Oвој карабинер од нерѓосувачки челик со облик "S" има два отвори на кои може да закачувате предмети како на пример клучеви од едната страна, а другата страна на вашиот ранец, јамка за јамка или џеб.

Цврста, издржлива конструкција од нерѓосувачки челик каде што секоја големина се карактеризира со следната издржливот:

  • Големина # 1 - до 3 kg
  • Големина # 2 - до 5 kg
  • Големина # 3 - до 12 kg
  • Големина # 4 - до 35 kg
  • Големина # 5 - до 45 kg

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ; ДА НЕ СЕ УПОТРЕБУВА ДОКОЛУ ОДВОЈУВАЊЕТО МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА ТЕЛЕСНА ПОВРЕДА ИЛИ МАТЕРИЈАЛНА ШТЕТА. ДА НЕ СЕ КОРИСТИ ЗА КАЧУВАЊЕ!

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти