Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ХЕЛАНКИ RANGE READY MRN WL TGHT 5.11

Број на Артикл: 40165
ден 4.690,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Направете непробојна бариера меѓу вас и најладното време или најсилните ветрови. 5.11 Range Ready Tight се направени од интелигентна ткаенина во комбинација со супер мека која не предизвикува чешање, отпорна на мириси мерино волна, ултрацврст најлон и флексибилен еластин. Затоа ви е топло и удобно без да ви е попречено движењето. 

Карактеристики:

  • Без рабови
  • Мерино волна, најлон, мешавина од еластин
  • 5.11® брендиран ластик

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти