Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Чизми Adidas GSG 9.2 Adidas

Број на Артикл: 807295
ден 9.830,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Погледни го видеото на YouTube

Чевлите GSG 9.2 на фирмата Adidas се развиени во соработка со една од најдобрите полициски единици - германските GSG 9. Изработени од кожа, чевлите ја нудат и мембраната ClimaProof која им дава можност да дишат и не пропуштаат вода.

  • Надворешен материјал: Кожа
  • Мембрана: ClimaProof
  • Засилена подпетица: adiPRENE
  • Ѓон: Traxion - Подобро лепење и не дозволува лизгање.
  • Тежина: 0.8 кг

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти