Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Пантaлони Genuine Tactical Propper

Број на Артикл: F524625

Регуларна цена: ден 2.050,00

Специјална цена: ден 1.190,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Пантaлоните Genuine Tactical се пантaлони кои ви нудат квалитетна конструкција изработена од 60% памук и 40% полиестер ripstop кој комбинира квалитет и комфор. Во секое време панталоните нудат ред комфорни џебови - вообичаено девет на број. Еден од најудобните за нас џебови е поставен меѓу карго џебот и самите пантaлони, и е идеален за носење ракавици.

  • Материјал: 40% Полиестер / 60% Памук ripstop
  • Тежина: 0.400 килограми
  • Големина: W28 до 44

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе