Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЛЕПЛИВА ТРАКА BW PANZERKLEBEBAND 50MM (50M) Mil-Tec

Број на Артикл: 159350
ден 990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Леплива лента отпорна на кинење и вода, идеална за камуфлирање или заштита на сите видови на опрема.

 • База: 70 mesh
 • Обложена со полиетилен
 • Сврзувачки агенс: лепило од природна гума
 • Ширина: 5 см
 • Должина: 50 м
 • Дебелина: 0,3 мм
 • маслинесто-зелена по RAL 6031
 • отпорна на вода и масло
 • висока адхезија (на челик 4.3N / cm)
 • екстремна отпорност на кинење (54N / cm)
 • висока отпорност на абразија (1 час 5 mm на 23 степени)
 • отпор при одвиткување на ролна 4,5 N / cm

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти