Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Држач за слушалки Curvyman Cord Supervisor Nite Ize

Број на Артикл: CVM
ден 260,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Слушалки сплеткани во топка или врзани на неколку јазли, сите го имаме тој проблем кога носиме слушалки за телефон или плеер по џебовите. Но има решение за овој проблем и тоа е Curvyman. Го протнувате кабелот низ отворот на главичката, ги замотувате слушалките околу половината на Curvyman и на крајот го протнувате кабелот низ долниот отвор. Едноставно и лесно, веќе ги нема досадните јазли и сплетканите кабелчиња.  

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти