Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Чизми Zephyr GTX MID TF DESERT Lowa

Број на Артикл: 310537/0410

Регуларна цена: ден 9.880,00

Специјална цена: ден 6.990,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Водоотпорни и дишливи, Zephyr се одлични три-сезонски планинарски чизми или работничка чизма за професионални војници. Lowa Cross влошката обезбедува целодневна комоција.

  • Надворешен материјал: Превртена кожа и Cordura
  • Внатрешност: Водоотпорна GORE-TEX мембрана, со влошка со климатска контрола
  • Ѓон: LOWA Cross
  • Тежина: 1100 g (во пар)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти