Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧИЗМИ Z-6S GTX Lowa

Број на Артикл: 310668
ден 10.790,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Квалитетна чизма наменета за посебни единици, обувка која комбинира чиста кожа и гума. Моделот е посебно дизајниран за тешки терени каде стабилноста на ногата е од особено значење. Поради дишливиот материјал, ногата останува сува и удобна без оглед на околностите.

  • Надворешен материјал: чиста кожа 2 mm
  • Постава: GORE-TEX®
  • Ѓон: GORE-TEX® MS Light Rock
  • Тежина: 1320 g (пар, 8 големина)
  • Висина: 145/150 mm

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти