Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Чизми Z-6N GTX Black Lowa

Број на Артикл: 310662/0999

Регуларна цена: ден 10.290,00

Специјална цена: ден 7.990,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

LOWA по барање на полицијата и војската се решава да направи комбинација од своите обувки. Целта било да се направи лесна чизма која ќе ги задржи карактеристиките како стабилноста на лесните чизми но да нуди поддршка и заштита од тактичката чизма. Па така GORETEX® MS Light Rock материјалот е одговорниот за овие 2 примени.

 

  • Надворешен материјал: buffalo leather, 2.0mm - 2.2mm + Cordura®
  • Внатрешност: GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
  • Ѓон: LOWA Cross Duty Sole

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти