Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧИЗМИ RONAN MID TF Lowa

Број на Артикл: 510671
ден 13.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

RONAN MID TF MF е супериорна заоблеча обувка со исклучително стабилна конструкција на  горениот дел како и на ѓонот. Заедно со горниот дел, конструкцијата LOWA-MONOWRAP® формира цврста единица, обезбедувајќи стабилност и заштита во особено тешки терени. Обувката е оптимално дизајнирана за изведување тешки мисии.

  • Надворешен материјал: чиста кожа 1.6-1.8 mm
  • Постава: платно
  • Ѓон: LOWA® Rana
  • Тежина: 1050 g (пар, 8 големина)
  • Висина: 120/155 mm

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти