Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Чизми Renegade GTX LOW Lowa

Број на Артикл: 310908/9999

Регуларна цена: ден 7.190,00

Специјална цена: ден 5.033,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Lowa Renegade GTX е стабилен и докажан трекинг модел за секаков терен и секакви климатски услови. Влошката Vibram Vialta гарантира одлично газење и стабилност. Gore-Tex мембраната гарантира максимален климатски комфор.

  • Надворешен материјал: Кожа
  • Внатрешен материјал: GORE-TEX
  • Влошка: Vibram
  • Тежина: 1.0 килограми.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти