Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧИЗМИ INNOX EVO GTX QC Lowa

Број на Артикл: 310616
ден 12.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Лесна и брза, следната генерација чизми е динамичен модел кои многумина сакаат да ги носат за спорт и пешачење. Лесна е како патика, но многу постабилна. Водотпорна, дишлива и удобна, нуди комфор и по долготрајно носење.

  • Надворешен материјал: синтетика, платно
  • Постава: GORE-TEX®
  • Ѓон: LOWA® Enduro Evo
  • Тежина: 790 g (пар, 8 големина)
  • Висина: 100/135 mm

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти