Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧИЗМИ COMBAT BOOT GTX Lowa

Број на Артикл: 210880
ден 17.190,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Груба, стабилна и цврста: ова се квалитетите на чизмата наменета за посебни единици COMBAT BOOT GTX®, обувка која комбинира чиста кожа и гума. Моделот е посебно дизајниран за мисии кои бараат носење на тежок товар бидејќи гарантира ефективна заштита на ногата, стабилност и ѓон отпорен на хемикалии GORE-TEX®.

  • Надворешен материјал: чиста кожа 2.4-2.6 mm
  • Постава: GORE-TEX®
  • Ѓон: Vibram® Tsavo
  • Тежина: 1880 g (пар, 8 големина)
  • Висина: 195/240 mm
  • Сертифицирани според: EN ISO 20347:2012
  • Код: O2 WR FO CI HRO SRA

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти