Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧИЗМИ APEX WP 8" BOOT 5.11

Број на Артикл: 12374
ден 15.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Победете ги елементите со Apex™ Waterproof 8" Boot. Посебен нелизгачи ѓон Vibram' MegaGrip и еVent™ BBP водоотпорна мембрана и D3O® Lite EVA среден ергономски ѓон.

Ѓонот на 5.11® Apex Boots целосно се менува. Патентиран во соработка со NuShoe®  за доржување во најдобра форма.

  • Цврста но лесна тактичка чизма
  • Подобрено перниче кај петата за целодневен комфор
  • eVent™ водоотпорна мембрана
  • VIBRAM Ananasi надворешен ѓон со PU среден ѓон со посебна формула за влажентерен
  • Водоотпорна и лесна за одржување кожа

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти